O zespole muzycznym OM

Zakres usług naszego zespołu muzycznego obejmuje tzw. muzyczną oprawę imprez okolicznościowo-rozrywkowych. Jeżeli nie przekonały Państwa dźwięki oraz nasz "porażająco" przystojny wygląd, mogą Państwo tego dalej nie czytać. Jeśli zaś chcą się Państwo utwierdzić lub do końca przekonać o trafności dokonanego przez siebie wyboru, prosimy przeczytać tych kilka zdań.

Jeżeli chcesz wynająć nasz zespół na wesele lub inną imprezę okolicznościową, to niesie to ze sobą wiele korzyści. Oferujemy Państwu trzeźwy i dobrze brzmiący zespół muzyczny, i to przez całą długość imprezy. W przypadku organizacji wesel odpada Państwu koszt zatrudnienia wodzireja, ponieważ potrafimy je prowadzić oraz sensownie komunikować się z Gośćmi, i to nie tylko w języku polskim (wiele międzynarodowych imprez, które graliśmy od rozpoczęcia w 2000 roku działalności zespołu OM, jest już za nami). Poradzimy sobie również z tradycjami weselnymi typu "oczepiny", konkursy, itp.

Decydując się na wynajem zespołu OM mają Państwo do dyspozycji nasz profesjonalny warsztat wykonawczy, który na podbudowie stosownych szkół muzycznych doskonaliliśmy na estradach w kraju i za granicą. Nasz szeroki wachlarz repertuarowy zadowoli nawet najbardziej wymagających. Profesjonalny sprzęt, jakim się posługujemy, pozwala nam wykonać usługę na wysokim poziomie. Wiernie oddajemy klimat i brzmienie wykonywanych utworów, maksymalnie zbliżając się do oryginału. Grając w dwuosobowym składzie na żywo, partie basu i perkusji odtwarzane są z instrumentów klawiszowych i osobnymi kanałami wprowadzone do miksera. Ten sposób nagłośnienia działa na naszą korzyść, ponieważ uzyskujemy właściwe proporcje między instrumentami, a to pozwala nam na dobrą dynamikę i brzmienie w każdej sali. Jesteśmy mobilni, a dalsze korzyści płynące ze współpracy z nami ujawnimy podczas bezpośrednich lub telefonicznych ustaleń.

Jeżeli Państwo są zwolennikami damskiego głosu w zespole, istnieje możliwość spełnienia Państwa oczekiwań i wynajęcia nas w trio. Dodatkową korzyścią wynikającą z występu w składzie trzyosobowym, oprócz urozmaicenia brzmienia wokali, jest automatyczne zwiększenie wykonywanego przez nas bogatego repertuaru. Mamy nadzieję, że zamieszczone na stronie fragmenty nagrań pomogą Państwu podjąć decyzję i wybrać dogodną dla Siebie opcję. Zapraszamy do współpracy.


Muzycy

Robert Stachowiak - muzyk, wokalista, multiinstrumentalista. Ze względu na tradycje rodzinne, wybór muzycznej drogi zawodowej był dla niego oczywisty. Od zawsze związany z poznańskim środowiskiem muzyków rozrywkowych. Swoje umiejętności wypracował w szkole muzycznej a doskonalił je podczas pracy na estradzie. Niezliczona ilość koncertów Z Estradą poznańską czy wojskowym zespołem reprezentacyjnym Eskadra pozwoliła mu nabyć profesjonalnych muzycznych doświadczeń, które wykorzystuje obecnie. Jakość swojego warsztatu doskonalił przez wieloletnią pracę na zagranicznych "pagartowskich" kontraktach, i to nie tylko pod względem muzycznym , ale też lingwistycznym. Znajomość języka angielskiego pozwala mu wykonywać i komunikować się w tym języku, co w przypadku międzynarodowych imprez i wymagających Klientów nie jest bez znaczenia.

Maciej Matuszak - muzyk, kompozytor, autor tekstów, wokalista i gitarzysta związany z poznańskim środowiskiem bluesowo - rockowym lat osiemdziesiątych. Jego działalność w zespołach Wolf Spider czy Non Iron została opisana w Encyklopedii Polskiego Rocka, a muzyka którą współtworzył i wykonywał utrwalona jest na wielu płytach wydawnictw polskich i zagranicznych. Angielska firma Under One Flag umieściła muzykę Wolf Spidera na swoich składankach obok zespołów takich jak Metallica, Megadeth czy Slayer. Z Wolf Spiderem koncertował w kraju i za granicą, występował na festiwalach Metalmania, opolskich festiwalach piosenki i jarocińskich festiwalach muzyki rockowej. Swoją drogę zawodową na estradzie zakończył u boku Deep Purple w poznańskiej Arenie. Reedycje wszystkich płyt kultowej grupy Wolf Spider ukazały się na przełomie 2009/2010 roku.

Zapraszamy!Dodaj do ulubionych   | Ustaw jako stronę startową   | Wydrukuj